Чим обробити стіни у ванній кімнаті

Чим обробити стіни у ванній кімнаті

Обробка ванної кімнати – важливе питання і один з основних пунктів ремонту в приміщенні, так як ванна – займає друге місце в будинку по відвідуваності, зрозуміло, після кухні. На сьогоднішній день варіантів обробки – безліч. Ми зібрали для вас найбільш популярні, традиційні, оригінальні і бюджетні варіанти. Вибираючи, чим обробити стіни у ванній, важливо знати критерії відбору матеріалів для обробки ванної кімнати. Ось кілька з них:

найголовніше – гігієнічність і екологічність. Цей пункт не потребує коментарів;

простота у використанні та догляді. Деякі матеріали вимагають додаткових витрат на купівлю засобів очищення або ж з-за форми їх просто незручно мити;

хороша стійкість до підвищеної вологості і перепадів температури. Цей пункт один з найбільш важливих, так як хороший матеріал обробки не страшно помістити біля електроприладів.

Ванну можна розглядати не тільки як куточок для SPA-процедур, але також як облагородженої зони відпочинку. Для когось вона – місце вивільнення від вантажу повсякденних турбот і стресу, для когось- місце усамітнення та релаксації. Оздоблення ванної задає тон і настрій кімнаті, ось чому сучасні дизайнери так філігранно підходять до питання про вибір оздоблення.

Достаток оздоблювальних матеріалів стає гарною підмогою для втілення всіх інтер'єрних і дизайнерських рішень. Ванна є, мабуть, самої примхливої кімнатою в будинку, за рахунок високого рівня вологості і нелегкого температурного режиму.

На сьогоднішній день можна вибрати сотні різних варіантів обробки, використовуючи при цьому новітні або традиційні матеріали. Вибираючи, чим обробити стіни у ванній, потрібно враховувати свій бюджет, метраж ванною, стиль оформлення і, звичайно ж, уподобання.

використання плитки меншого розміру для виділення зони біля умивальника

Як бачите, існує неймовірна кількість варіантів обробки ванної. Якими якостями і властивостями вони володіють, і які підійдуть саме вам, читайте нижче.

«Перш ніж обробити стіни у ванній керамікою, слід врахувати, що встановлення плитки не обійдеться набагато дешевше, ніж покупка матеріалу»

Воістину керамічну плитку вважають класичною для оздоблювальних робіт у ванній. Вона не втрачає своєї популярності і понині, тому що володіє наступними якостями:

Довговічність. В цьому їй немає рівних. Навіть у найгірших умовах експлуатації, може прослужити не один десяток років. Можна з упевненістю сказати, що керамічна плитка – практично на все життя.

Гігієнічність. З цим пунктом немає жодних суперечок: бруд з неї легко вимивається, за рахунок гладкої поверхні. Формений плюс – її зручно мити.

Декоративність. У наш час на полицях магазинів можна знайти плитки самих різних квітів і малюнків, форм і розмірів. Від мініатюрних мозаїк до монументальних картин у всю стіну.

оформлення стін декоративною плиткою, що імітує натуральне дерево

Підлогу та стіни можна викласти кольоровий або однотонної плиткою, змінюючи колір, розміри і форми. Можна прикрасити готовими панно або цілими декоративними бордюрами. Перш чим обробити стіни у ванній керамікою, слід врахувати, що встановлення плитки не обійдеться набагато дешевше, ніж покупка матеріалу. Оформлення краще довірити досвідченим майстрам, які встановлять її швидше і якісніше. В іншому випадку, матеріал зіпсуватися і доведеться купувати новий.

Рубрики: