Інтер'єр ванної в сучасному стилі

Інтер'єр ванної в сучасному стилі

Ванна кімната сьогодні – це вже не те крихітне і сумне приміщення з безликої обстановкою, яке було невід'ємною частиною квартир типової радянської споруди. Інтер'єр ванної в сучасному стилі часом вражає уяву.

У ньому є все: і вишуканість форм, і гра відтінків, і гарна сантехніка, і різноманітність варіантів меблювання. Хочете дізнатися, як зробити цей незвичайний куточок будинку по-справжньому комфортним і функціональним? Наша добірка про нові тренди в інтер'єрному дизайні ванної у цьому вам дуже допоможе.

Ну, що можна сказати про останніх дизайнерських віяння? Напевно, варто відзначити, що інтер'єри ванних кімнат стали менш песимістичними, з них пішов аскетизм. Сантехніка позбулася пихатої химерності, а гаряче улюблена оздоблювальна плитка — строкатості поверхні. За красу обстановки тепер відповідають поєднання фактур і матеріалів, оригінальні акценти і різноманітність декоративних елементів. Простота колірних рішень, продуманість деталей і натуральність оздоблювальних матеріалів – ось «три кити», на яких базується нинішнє бачення ванних інтер'єрів.

Новомодна сантехніка, що встановлюється у ванній кімнаті, набагато зручніше добре знайомих нам аксесуарів подібного типу. Вона проста, але в той же час виділяється оригінальністю форм. Громіздкі купелі змінили душові кутки. Це нововведення витіснило з інтер'єру в сучасному стилі навіть душові кабіни. Тепер душ – це просто частина простору кімнати, оброблене плиткою і приховане за склом.

Порадує такий декор і незвичністю установки унітазу. Замість комплекту чаші з бачком використовуються підвісні моделі. Вони і в естетичному плані сприймаються «на ура!», і в гігієнічному аспекті набагато актуальніша, так як не заважають миття підлоги в приміщенні. Крім цього, встановлений таким чином унітаз, дає можливість облаштувати тепла підлога, по всій площі кімнати.

В обстановці сучасної ванної потрібно встановлювати або найпростішу сантехніку, або щось незвичайне, ніби раковини-чаші. Цей красивий елемент декору сьогодні пропонується в найрізноманітніших видах.

У просторій ванній є можливість встановити не тільки розкішну душову кабіну, але і окремо стоїть раковину в дусі хай-тек або який-небудь інший неформальний варіант, що стоїть на ніжках.

Змішувачі теж тепер прийнято вбудовувати безпосередньо в стіну, приставні тумбу або бортик купелі. Причому забудете про двохвентильних моделях, які супроводжували нас по життю. В інтер'єрі ванної в сучасному стилі їх змінили одноважільні крани, які набагато комфортніше в експлуатації.

У дизайні сучасної ванної все частіше з'являється стільниця, що тягнеться уздовж всієї стіни. Для такого інтер'єру її роблять з каменю чи обробленого дерева. У неї можна вмонтувати умивальник, хоча і в комплекті з раковиною-чашею вона буде дуже хороша.

«Нестандартне розміщення по поверхні стандартної плитки – ось на чому часто грають дизайнери, створюючи інтер'єр ванної в сучасному стилі»

У цьому сезоні плитка з бордюром і малюнком поступилася місцем одноколірним варіантами. Яскравий малюнок замінила незвичайність її фактури поверхні. Роль бордюру виконують контрастні смуги, які вкидаються по вертикалі.

До речі, в інтер'єрі ванної, оформлюваної в сучасному стилі, прийнято використовувати кахель декількох видів. Це розмаїття має стосуватися не тільки обробки підлоги і стін. Ви цілком можете пустити відтінкові переливи по будь-якій з цих поверхонь. В асортименті магазинів все частіше з'являються колекції, в комплекті яких налічується по 4, а то і 6 тонів плитки.

Не обов'язково купувати все представлене, цілком достатньо вибрати з колекції пару-трійку сподобалися і придатних в стилістичному плані варіантів плитки. Чому краще підбирати кахель з однієї колекції? Відповідь проста. Матеріал буде простіше комбінувати в габаритному, колірному і фактурному співвідношенні.

Якщо вас все-таки не покидає ідея наповнити інтер'єр своєї ванної, інтерпретується в сучасному стилі, плиткою з якимось малюнком, то зупиніться на геометричних і етнічних орнаментах. Найчастіше це будуть досить яскраві малюнки, тому наповнюйте такою обробкою приміщення дуже дозовано. Наприклад, оформіть нею тільки одну з поверхонь, виклавши плитки горизонтально розташованої смугою або по вертикалі. Можна пустити плитку такої якості на декор статі, але тільки в тому випадку, якщо його площа невелика. Плитка даного виду стане інтер'єрним акцентом, тому інші елементи декору повинні підбиратися з великою ретельністю, щоб не перенавантажувати простір кольором.