Пишність класичного стилю у ванній

Пишність класичного стилю у ванній

Класичний стиль – це аристократична стриманість і елегантність. Прийнято вважати, що в такому дизайні повинні оформлятися тільки кімнати з солідним функціоналом, наприклад, вітальня або їдальня. А ви коли-небудь бачили, як виглядає ванна кімната в класичному стилі? Ні? Тоді вам саме час познайомитися з таким інтер'єром, особливо, якщо ви людина з чималим рівнем достатку і готові до уособлення свого статусу.

Класичний стиль неймовірно популярний, і знайти його сьогодні в чистому вигляді — досить складно. Він наситився характерними рисами регіонів, де його використовують, і отримав масу різновидів. Незважаючи на це, основні ідеї класицизму залишилися непохитні.

Відтворити класичний інтер'єр у ванній може будь-хто. Для цього не потрібні мільйони. Просто дотримуйтесь ряду канонів, і ви неодмінно отримаєте бажаний результат. Що характеризує стиль?

Можна, звичайно, зробити і палацовий варіант з позолотою, ліпниною, фальш-колонами, але це вже, як кажуть, справа достатку. Основним атрибутом класичного декору залишається античний орнамент, що славиться повторюваними елементами. Найбільш поширеним мотивом є плетіння виноградної лози. Де можна бачити цю красу? На фризі керамічної плитки, який буде відокремлювати ділянки стін, зонуючи простір, просто йти під стелею, як звичайний декор, илиразграничивать стіну в горизонтальній площині, відокремлюючи панельну частину від верхньої. Декоративні поліуретанові і пластикові фризи, несучі такий орнамент, використовують при відмежуванні стелі від стін. Виноградне плетіння може з'являтися на фасадах меблів і в оформленні дзеркал.

Інтер'єр ванної кімнати в класичному стилі можна трактувати дуже широко. Адже кожен народ приніс напрямок свої національні поняття. Хтось бачить класику в античності, комусь ближче римська чіткість ліній. Є прихильники англійської трактування, де в аристократичному інтер'єрі буяють фарби. Є і російська версія, помпезна і багата. Але якщо ви спробуєте придивитися уважніше, то побачите, що в представлених варіантах є щось спільне. Це строгість ліній, симетрія, правильність пропорцій і розкіш в декорі.

«Наші співвітчизники воліють бачити ванну в класичному стилі у коричнево-бежевих рішенні, хоча білосніжний мармур в дусі декору римських купалень в обрамленні чорного кольору теж непогано б виглядав»

Класичний стиль досить спокійний, тому в декорі ванни не повинна з'являтися кричущих фарб і лютих контрастів. Основою класичної панелі є пастельні кольори:

Також тут вітаються шоколадний, бордовий і темно-зелений кольори. В якості акценту можна ввести трохи червоного або додати легкі зелені відтінки.

Наші співвітчизники воліють бачити ванну в класичному стилі у коричнево-бежевих рішенні, хоча білосніжний мармур в дусі декору римських купалень в обрамленні чорного кольору теж непогано б виглядав. Можна додати зелених, рожевих, блакитних фарб, вони цілком доречні в класичній обстановці. Тут немає місця лише штучно синтезованим відтінкам.

Гарні в таких інтер'єрах дуети бежевого і шоколадного, сірого та бордового, білого і коричневого, молочного та оливкової, в обрамленні золотавого декору.

У традиційному виконанні класичний декор виконується мармуром, деревом, каменем. З прикрашають елементів на стінах і стелі присутня ліпнина. Погодьтеся, середньостатистичній людині не по кишені подібна розкіш. Давайте подивимося, що ж ці розкішні природні матеріали рекомендують нам замінювати дизайнери. Почнемо з мармуру. Його на стінах і підлогах цілком може імітувати керамічна плитка. Її сьогодні можна відшукати в різних інтерпретаціях, у тому числі виконаної і під мармур. На підлогах плитку можуть замінити наливні технології. Таке покриття буде мати той малюнок, який ви побажаєте, навіть повторить візерунок деревного зрізу.

Альтернативою дерев'яним дверям стануть вироби з МДФ. Для того щоб вони виглядали дорого, їх потрібно обробити декоративними матеріалами, тоді по зовнішньому вигляду вони мало відрізнятимуться від справжніх дубових дверей. Якщо в декорі ванни в класичному стилі потрібно і іншу обробку (тумба для банного приладдя, екран для зашивання ванною і т. п.) виконати більш дешевим матеріалом, ніж дерево, то краще скористатися якісним пластиком.

Рубрики: