Пластикові панелі в декорі сучасної ванної

Пластикові панелі в декорі сучасної ванної

У тому, що керамічна плитка найкраща обробка для вологих приміщень, сумнівів немає, однак її монтаж трудомісткий і вимагає великих тимчасових і фінансових витрат. Крім цього, викласти плитку самостійно можуть одиниці, основній масі доводиться запрошувати для даної роботи професіоналів. Сьогодні кераміка отримала цілком гідну альтернативу, якою стали пластикові панелі для ванної.
Обробний матеріал подібного роду, крім естетичності зовнішнього вигляду, має ще чимало переваг, серед яких практичність і вологостійкість. Що ще додає панелям популярності, так це простота і швидкість збірки. Загалом, всі передумови заглибитися в це питання.
Коли ми говоримо про пластикових панелях, ми маємо на увазі саме вироби з ПВХ. Їх часто можна бачити в обробці стель кухонь, санкомнат. Матеріал відноситься до серії бюджетних. Стоять пластикові панелі дійсно не дорого і при цьому по своїм технічним характеристикам ідеально підходять для обробки такого специфічного приміщення, як ванна. Оформлені подібними панелями стіни не будуть притягувати пил, їх просто привести в порядок, так і температурні перепади їм дарма.
Замість пластикових панелей для обробки ванної часто пропонують аналогічні вироби з МДФ. Незважаючи на те, що сировиною для їх виробництва служить пресована деревна пил, МДФ панелі також відмінно переносять непрості мікрокліматичні умови специфічної кімнати. Крім цього, матеріал хороший теплоізолятор та підвищує звуконепроникність стін.
Панелі такої якості відносяться до натуральних оздобленням, тому що плити МДФ не що інше, як пресовані в умовах високої температури і тиску тирсу. Для їх з'єднання не використовують ніяких клейових складів. Утримуватися разом дрібним часткам допомагає виділяється деревиною лігнін.
Але повернемося до пластикових панелей для ванної. Їх лицьова поверхня може бути матовою і глянсовою. Щоб надати виробу чарівний блиск, його покривають особливим лаком.
Розрізняються ПВХ панелі способами нанесеного малюнка, який може бути друкованим і намальованим фарбами. Часто прикрашають панелі і просто обклеюючи їх плівкою з улюбленим принтом.
Чим ще відрізняються моделі? Способом стикування. На ринку як безшовні варіанти, так і види, явність стиковки яких дизайнерським прийомом.
«До незаперечних переваг відноситься простота у догляді пластикові панелі для ванної вибирають переважно безшовного типу, так що бруду дійсно нікуди забиватися»
У порівнянні з обробкою приміщення ванної плиткою з кераміки, її обшивка стіновими панелями буде більш виграшним рішенням і тому кілька пояснень.
Сучасний пластик дозволить використовувати себе практично на всіх дільницях, які потребують обробці: і в оформленні стелі, і в облицюванні стін. Єдине, що не можна буде приховати під пластикові панелі, так це стать.
Цінують матеріал за швидкість і легкість установки. Для того щоб встановити панелі не доведеться виробляти підготовчих робіт по вирівнюванню обшиваються поверхонь, тому що їх встановлюють на металевий каркас.
До незаперечних переваг відноситься простота у догляді. Справа в тому, що пластикові панелі для ванної вибирають переважно безшовного типу, так що бруду дійсно нікуди забиватися. Щоб очистити поверхню досить просто протерти її вологою ганчіркою. Більш того, сучасні моделі панелей відмінно переносять миття препаратами побутової хімії, тому й з усуненням плям також проблем не буде.
На наступному місці стоїть взаємозамінність елементів обшивки. При пошкодженні однієї або декількох складових їх просто замінюють новими, а не затівають глобальну переробку всього оформлення.
Не можна не згадати про фінансово стороні питання. Якщо підрахувати, у скільки обійдеться закупівля витратних матеріалів і робота зі складання панелей, то стане ясно, що це як мінімум на половину дешевше, ніж оздоблення кімнати плиткою.