Монтаж труб марки Rehau

Монтаж труб марки Rehau

Німецька компанія Rehau визнаним світовим лідером у сфері виробництва високоякісних труб з молекулярно зшитого поліетилену, який широко використовується при монтажі систем водопостачання, каналізації та опалювальних систем. Сьогодні перевага віддається саме таким трубах, адже вони довговічні, надійні, безпечні у використанні.

Труби марки Rehau мають невелику вагу, не схильні до корозії, відрізняються низькою теплопровідністю звукопровідністю. Вони відмінно переносять перепади тиску температурні «стрибки», не обростають відкладеннями изнути, а також можуть «похвалитися» тривалим (до півстоліття) терміном служби.

У Москві труби цього бренду використовуються при монтажі комунікацій в житлових громадських будівлях, у виробничих приміщеннях в заміських будинках. Зручно, що труби стандартизовані по DIN підходять для експлуатації в наших російських умовах. Момент, на який слід звернути увагу монтаж систем із застосуванням таких труб повинен здійснюватися тільки досвідченими фахівцями.

Особливості монтажу труб марки Rehau Схема труби РехауВыпускаемые труби мають діаметр 16 63 мм, а вироби володіють однією чудовою властивістю. Завдяки своїй унікальній структурі, при проведенні розвальцьовування вони не деформуються, що дозволяє виконувати з'єднання без використання фітінгів, нарізання різьби, пайки та зварювання.

Для монтажу використовуються спеціальні комплекти, всього їх п'ять кожен призначений для певних видів труб. Зрозуміло, що тільки фахівець, який має навички досвід роботи з інструментом (труборезными ножицями, ключами, затискачами, лещатами для запресовування), зможе грамотно правильно провести всі етапи монтажу. Монтаж розведення систем відбувається методом холодної запресовування.

Даний спосіб запатентований компанією Rehau, відрізняється надійністю, простотою, економічністю. При монтажі немає необхідності використовувати зварювальне обладнання, а значить, зводиться до мінімуму ризик виникнення пожеж, відсутня шкідливий вплив зварювання на здоров'я монтажників.

При цьому використовувати систему можна вже відразу після розведення. Свої особливості має монтаж труб Rehau в умовах низьких температур, а також при розведенні гарячого водопостачання. Так що найкращий варіант звернення до професіоналів! Монтаж заміна труб Rehau REHAU трубыСпециалисты компанії «Гідравлік» пропонують свої послуги сантехніків з монтажу систем каналізації, водопостачання та опалення трубами Rehau.

Досвід, висока кваліфікація, акуратність саме ці якості дозволяють нашим майстрам проводити всі роботи якісно швидко. Ми виконаємо всі заявки по демонтажу старого обладнання встановимо нове в повній відповідності зі стандартами нормативами, виконаємо монтаж в квартирах, офісах, заміських будинках, комерційних промислових приміщеннях. Співпраця з «Гідравлік» це найбільш прийнятні ціни завжди відмінний результат!

Рубрики: